ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті експосадовець Держземагентства підозрюється у службовій недбалості

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті експосадовець Держземагентства підозрюється у службовій недбалості

За погодження Закарпатської обласної прокуратури ексначальниці одного з райуправлінь Держземагентства в Закарпатській області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, посадовець погодила 13 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівського району, не здійснивши необхідну перевірку документації. Згідно з висновками експертів, ці ділянки частково перетиналися із землями Національної академії аграрних наук України.

Такі дії призвели до відчуження земель наукової установи загальною площею понад 1 га, а державі завдано близько 1,5 млн грн збитків.

Слідство у кримінальному провадженні здійснюють співробітники слідчого управління Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу працівників Управління СБУ в області та процесуального керівництва обласної прокуратури.За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Другие новости