ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом масового отруєння

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом масового отруєння

На одній із баз відпочинку, у курортній Кирилівці, отруїлися відпочиваючі, серед яких дев’ятеро дітей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове розслідування.

2 липня о 04:30 до Кирилівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що на одній із місцевих баз відпочинку відпочиваючі поскаржились на біль у животі та нудоту. Серед них - дев’ятеро дітей.

Після огляду медпрацівниками їх помістили до інфекційного відділення Якимівської районної лікарні. Наразі життю та здоров'ю дітей і дорослих нічого не загрожує. Медики оцінюють стан здоров’я постраждалих як задовільний.

На місці події працюють фахівці Держспоживслужби в Запорізькій області та медики Кирилівської ОТГ. Спеціалісти взяли необхідні зразки води та їжі для направлення на лабораторне дослідження.

Слідчим Кирилівського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Другие новости