ПоддержатьУкраїнська

На Запоріжжі поліція викрила діяльність організованої групи шахраїв

StopCor
StopCor

StopCor

На Запоріжжі поліція викрила діяльність організованої групи шахраїв

Запорізькі поліцейські припинили діяльність злочинної групи з ознаками організованості, яка маскуючись під фірму-перевізника, привласнили майно підприємців більш ніж на 2 мільйони гривень.

Співробітники Управління карного розшуку спільно зі слідчими Головного Управління Національної в Запорізькій області викрили групу з ознаками організованості, яка займалась вчиненням шахрайських дій на території України, шляхом заволодіння майна під час здійснення вантажоперевезень.

«У ході досудового розслідування встановлено, що мешканець  Запоріжжя зареєстрував на спеціалізованому сайті для перевізників у мережі Інтернет суб’єктів господарювання, які  надають послуги з перевезення вантажів, а також залучав до цього інших осіб. Отримуючи заявку на здійснення перевезення, зловмисники отримували вантаж, який не доставляли за місцем призначення. При цьому вони використовували підроблені документи: водійські посвідчення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, товарно-транспортні накладні, печатки і штампи різних підприємств,  тощо», - розповів начальник Управління карного розшуку Василь Чернета.

На Запоріжжі поліція викрила діяльність організованої групи шахраїв

Під час своєї злочинної діяльності зловмисники користувалися автомобілями  «Renault Premium» та «МАN», постійно змінюючи номерні знаки та колір автомобіля.  

На Запоріжжі поліція викрила діяльність організованої групи шахраїв

Досудовим слідством встановлено, що діяли шахраї протягом трьох років. За цей час вони заволодівали 82,5 тоннами готової продукції  на суму понад 2 мільйони гривень.

Наразі  4 членам групи з ознаками організованості повідомлено про підозру за 16 епізодами злочинної діяльності за ч. 3, 4 ст. 190 (Шахрайство), ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ст. 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Найсуворіша санкція за цими статтями передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство у справі триває.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Другие новости