ПоддержатьУкраїнська

Нацрада офіційно позбавила ліцензії посібників Кремля та антиукраїнських пропагандистів "Радіо Вести"

StopCor
StopCor

StopCor

Нацрада офіційно позбавила ліцензії посібників Кремля та антиукраїнських пропагандистів 'Радіо Вести'

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення, що ліцензію на мовлення прокремлівського "Радіо Вести" продовжувати не потрібно. Причиною тому стало неодноразове порушення медіаресурсом умов ліцензування: чотири рази Національна рада виносив попередження радіостанції за антиукраїнську діяльність в ефірі, проте реакції ніякої не було.

Як повідомляє "5 канал", радіостанція також перешкоджала діяльності Нацради та не хотіла розкривати свою структуру власності відповідно до чинного законодавства. Перший заступник голови Нацради з питань теле- і радіомовлення Ольга Герасим'юк зазначила, що суспільство повинно перестати мучитися, тому було прийнято таке рішення. Тепер справа може перейти в площину судових розглядів.

Виконавчий директор "Радіо Вести" Андрій Кошовий, коментуючи рішення Нацради, додав, що радіостанція не має наміру віддавати свою ліцензію, тому зараз очікується довгий судовий процес.

Нагадаємо, раніше весь фактично весь колектив "Радіо Вести" написав заяву про відставку. Колишні співробітники радіо підкреслили, що вони не мають наміру брати участь у війні проти власної держави.

Другие новости