ПоддержатьУкраїнська

Одного з керівників Харківського окружного адмінсуду відсторонено від здійснення правосуддя

StopCor
StopCor

StopCor

Одного з керівників Харківського окружного адмінсуду відсторонено від здійснення правосуддя

За клопотанням керівництва Офісу Генерального прокурора Вища рада правосуддя 13 жовтня 2020 року відсторонила від здійснення правосуддя одного з керівників Харківського окружного адміністративного суду, який підозрюється у наданні неправомірної вигоди службовій особі, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України). Строк відсторонення – до 22 листопада 2020 року в межах строку досудового розслідування.

Нагадаємо, один з керівників суду намагалася чинити тиск на одного з суддів Харківського окружного адмінсуду, а в подальшому спробувала надати йому хабар за ухвалення рішення на користь комерційної компанії в адміністративній справі щодо земельного питання.

21 вересня 2020 року її викрито детективами НАБУ спільно з CБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора одразу після передачі нею неправомірної вигоди.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости