ПоддержатьУкраїнська

Олександр Соколов: «ДБР готове до відкритого діалогу з моніторинговою місією ООН з прав людини»

StopCor
StopCor

StopCor

Олександр Соколов: «ДБР готове до відкритого діалогу з моніторинговою місією ООН з прав людини»

Державне бюро розслідувань готове розпочати публічний діалог з представниками моніторингової місії ООН з прав людини задля впровадження наданих рекомендацій щодо розслідування вбивств, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.  Про це наголосив в. о. Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов.

Відповідно до заяви моніторингової місії ООН з прав людини, розміщеної на офіційній сторінці у Facebook, міжнародна організація надасть Державному бюро розслідувань та іншим органам необхідні консультації з приводу розслідування вказаних злочинів.

«Ми готові до проведення відкритого діалогу з моніторинговою місією ООН з прав людини щодо розслідування вбивств, вчинених під час масових протесів у 2013-2014 роках. ДБР завжди дослуховуватиметься до думки міжнародної спільноти», - зазначив Олександр Соколов.

Нагадаємо, представники міжнародної організації у 2020 році закликали Україну скасувати так званий закон «про недоторканність», оскільки він є перешкодою до правосуддя і справедливості.

У своїй заяві місія ООН наголошує, що об’єктивне розслідування усуне перешкоди у доступі родичів всіх жертв убивств до правосуддя і справедливості.

Більш детально зі звітами моніторингової місії ООН можна ознайомитися за посиланнями:

https://bit.ly/2x199TJ

https://bit.ly/39WNAkE

Другие новости