ПоддержатьУкраїнська

Олександр Соколов: Мета ДБР – притягнення до відповідальності осіб, які мають захищати, а не порушувати закон

StopCor
StopCor

StopCor

Олександр Соколов: Мета ДБР – притягнення до відповідальності осіб, які мають захищати, а не порушувати закон

Про це заявив заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов, під час робочої зустріч керівництва ДБР та представників Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), яка відбулася у середу, 21 жовтня 2020 року.

Зокрема, Олександр Соколов поінформував про роль ДБР у системі правоохоронних органів України.

«Суспільство чекає від нас конкретних результатів роботи, притягнення винних до відповідальності з числа високопосадовців та працівників правоохоронних органів. Лише таким чином ми зможемо відновити довіру суспільства до правоохоронної системи України. Це нелегкий шлях, але завдяки вжиттю системних заходів ми вже маємо перші результати», - зазначив Олександр Соколов.

Сторони також обговорили можливі шляхи співпраці між ДБР та JICA.

У свою чергу, Постійний представник JICA в Україні та Молдові Сатоші Сугімото запросив представників ДБР взяти участь у навчальних курсах з кримінальної юстиції та протидії корупції, організованих JICA.

Японські партнери зазначили, що наприкінці курсу всім учасникам потрібно підготувати план дій, який вони зобов’язуються реалізувати у своїй країні. У випадку, якщо цей план дій буде високо оцінений штаб-квартирою JICA, організація готова надати подальше сприяння у його реалізації.

Другие новости