ПоддержатьУкраїнська

Олександр Соколов представив Директора ТУ ДБР у місті Полтаві

StopCor
StopCor

StopCor

Олександр Соколов представив Директора ТУ ДБР у місті Полтаві

2 жовтня 2020 року  заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив колективу територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві нового очільника — Дениса Маньковського, який став переможцем за результатом відкритого конкурсного відбору.

За словами Олександра Соколова, одна із пріоритетних задач для усіх управлінь ДБР, у тому числі й Полтавського  — зосередити увагу на розслідуванні фактів катування працівниками правоохоронних органів, а також протидії корупції.

«Факти жорстокого поводження з боку правоохоронців, в тому числі катування, а також корупційні злочини — це те, над чим потрібно працювати у першу чергу. Кожен подібний випадок має бути на особливому контролі», — сказав Олександр Сколов.

Крім того, заступник директора ДБР висловив подяку особовому складу управління за продуктивну роботу під час першочергових слідчих дій на місці катастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві.

У свою чергу, Денис Маньковський сказав, що його мета — побудувати  сильний підрозділ, який з честю виконуватиме поставлені задачі.

Нагадаємо, теруправління Державного бюро розслідування, розташоване у місті Полтаві, поширює свою діяльність на Харківську, Полтавську, Дніпропетровську та Сумську області.

Довідково: Денис Маньковський має 12 річний досвід у правоохоронній діяльності. Останні 5 років займав керівні посади у підрозділі контррозвідки Управління СБ України в Харківській області, у тому числі очолював зазначений підрозділ. Учасник бойових дій.

Другие новости