ПоддержатьУкраїнська

Організація вбивства на замовлення – поліцейський та його пособники постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Організація вбивства на замовлення – поліцейський та його пособники постануть перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно слідчого одного з відділень Головного управління Нацполіції в Запорізькій області та його пособників. Особи обвинувачуються в організації умисного вбивства (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що з мотивів особистої ненависті іноземець вирішив помститися представнику своєї етнічної діаспори.  За грошову винагороду він залучив до співпраці поліцейського, який звернувся до представників кримінального світу для пошуку виконавця замовного вбивства.

Правоохоронець оцінив життя людини в 4 тисячі доларів США, які він мав передати виконавцю після скоєння особливо тяжкого злочину.

Слідчі ДБР залучили "кілера" до конфіденційного співробітництва та імітували смерть потерпілого. Організатору показали фотографію нібито вбитої людини і він передав виконавцю першу частину грошей – 2 тисячі доларів США, після чого поліцейського та посередника одразу було затримано.

Під час досудового розслідування підозрюваним особам було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Запорізькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Другие новости