ПоддержатьУкраїнська

Подільські поліцейські викрили містянку у незаконному заволодінні грошима та підробці документів

StopCor
StopCor

StopCor

Подільські поліцейські викрили містянку у незаконному заволодінні грошима та підробці документів

Протягом 2015-2017 років 43-річна жінка, яка на той час обіймала посаду бухгалтера у сільськогосподарському підприємстві, привласнила понад двісті тисяч гривень.

Нестачу коштів помітили під час інвентаризації. В ході слідства з’ясувалося, що жінка, бувши матеріально-відповідальною особою та  маючи доступ до грошей, викрадала з каси суми від двох до дванадцяти тисяч гривень. Для того, щоб приховати сліди злочину, вона підробляла підписи орендодавців у платіжних відомостях, а потім неодноразово використовувала фальсифіковані документи для формування бухгалтерської звітності.

«Слідчі кваліфікували дії зловмисниці за двома статтями Кримінального кодексу України: частинами 1 та 3 статті 191 та частинами 1,3 і 4 статті 358. За привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, підроблення офіційних документів та їх використання підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Найближчим  часом обвинувальний акт і матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду», - розповів начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Подільське районне управління поліції в Одеській області

Другие новости