ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Ізмаїла викрили 14-річного підлітка у грабежі та крадіжках

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Ізмаїла викрили 14-річного підлітка у грабежі та крадіжках

Його жертвами ставали випадкові перехожі, знайомі та сусіди.

Лише за останні пів року на рахунку неповнолітнього п’ять майнових злочинів: дві шліфувальні машинки, викрадені з дачної ділянки знайомого, велосипед сусіда, мобільні телефони пенсіонера та громадянина з інвалідністю, які він потайки викрав з їхніх кишень та банківська картка, яку зловмисник вирвав з рук 64-річного чоловіка. Загальна сума завданих ним збитків складає близько восьми тисяч гривень. Ще два обвинувальні акти за аналогічними статтями зараз на розгляді в Ізмаїльському окружному суді.

Поліцейські Ізмаїла викрили 14-річного підлітка у грабежі та крадіжках

Викрадене майно поліцейські вилучили та повернули власникам. Підлітку слідчі повідомили про підозру у вчиненні грабежу за ч. 2 ст. 186 та крадіжок за ч. 2,3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Вирок суду неповнолітній чекатиме, перебуваючи під нічним домашнім арештом.

Батьків підлітка притягували до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків згідно зі ст.184 КУпАП України, а з ним самим спілкувалися ювенальні поліцейські, застерігаючи від протиправної поведінки. Незважаючи на заходи, які вживалися правоохоронцями, на шлях виправлення хлопець не став. Тепер за повторні правопорушення йому може загрожувати до шести років позбавлення волі.

Ізмаїльський районний відділ поліції в Одеській області

Другие новости