ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські нагадують, як вберегтися від крадіжок з транспортних засобів

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські нагадують, як вберегтися від крадіжок з транспортних засобів

Незважаючи на те, що правоохоронці роблять все можливе для профілактики та розкриття подібних злочинів,  вони залишаються актуальними, а отже вимагають посиленої уваги не тільки з боку поліції, а й самих автовласників.

Здобиччю зловмисників стає не тільки майно, залишене в автомобілі, а і комплектуючі самих транспортних засобів. Приміром, нещодавно працівники Таїровського відділення поліції викрили 54-річного раніше судимого миколаївця у спробі викрасти з салону магнітолу, а їхні колеги з Малиновського ВП - 28-річного чоловіка, який вкрав з залишеного незамкненим «ВАЗу» автомобільний акумулятор.

Щоб не стати жертвами злодіїв, правоохоронці радять водіям та власникам автотранспорту подбати про заходи безпеки, завдяки яким їхнє майно стане для злочинців максимально недосяжним. По можливості обладнайте автомобіль надійними протиугінними пристроями та звуковою сигналізацією. Вона не тільки відлякуватиме тих, хто спробує проникнути до транспортного засобу, а й повідомлятиме вас про такі спроби. На тривалий час, особливо на ніч, не залишайте автівки на вулицях чи у дворах багатоповерхівок. В ідеалі це мають бути гаражі чи спеціальні стоянки з охороною та камерами відеоспостереження. Якщо ж такої можливості немає, подбайте, щоб місце паркування автомобіля було хоча б добре освітленим. І звісно ж, не залишайте в салоні чи багажнику цінні речі та документи.

Якщо ж крадіжки уникнути не вдалося, не зволікайте і відразу ж звертайтеся до найближчого відділу поліції або на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за матеріалами Малиновського та Київського ВП)

Другие новости