ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські навчають підлітків правилам безпечної поведінки на вулиці

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські навчають підлітків правилам безпечної поведінки на вулиці

У навчальних закладах школярам розповідають про ситуації, які можуть створювати з ними правопорушники для реалізації своїх злочинних намірів.

«Найчастіше зловмисники (а це можуть бути і жінки, і чоловіки, і навіть такі самі підлітки, як ви самі) просять дати їм ненадовго телефон для того, щоб нібито зробити терміновий дзвінок, або просто подивитися на його характеристики з цікавості. Ґаджет потерпілому правопорушник не повертає – його, як правило, в подальшому він продає, рідше – залишає для власного користування. Якщо з вами трапиться подібна ситуація, гратися телефоном незнайомцям не давайте, а в разі необхідності зателефонувати кажіть, щоб просили допомоги у дорослих, як це і має бути. Якщо ж незручно відмовити у дзвінку однолітку – набирайте номер людини і передавайте їй потрібну інформацію самі», - розповів інспектор ювенальної превенції Київського відділу поліції Сергій Волошин учням одеської школи №27.

Поліцейські навчають підлітків правилам безпечної поведінки на вулиці

Також поліцейський торкнувся проблеми дитячого бродяжництва. Підліткам ювенал пояснив, що у походеньках без відома батьків, шанси натрапити на зловмисників набагато більші. Нічні розваги часто закінчуються доведенням неповнолітніх до стану сп’яніння, пограбуваннями, спричиненням тілесних ушкоджень.

«Будьте свідомими і не наражайте себе на небезпеку. Ваше завдання сьогодні – навчатися, розвивати свої таланти та навички. Нічні заклади, гучні вечірки тощо залиште до повноліття. Крім того, пам’ятайте, що втікаючи з дому, знаходячись після 22-ї години в розважальних закладах тощо, ви наражаєте на неприємності своїх батьків, які несуть за вас відповідальність», - наголосив правоохоронець.  

Київський відділ поліції в м. Одесі

Другие новости