ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Одещини застерігають громадян від шахраїв у віртуальному просторі

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Одещини застерігають громадян від шахраїв у віртуальному просторі

Попри те, що правоохоронці постійно нагадують людям правила безпечних покупок в Інтернеті, знаходяться ті, хто безтурботно ставитися до питання збереження свого майна. У результаті з початку року лише до Одеського районного управління поліції №2 надійшло майже десять заяв від жителів району, які довірливо поставилися до незнайомих та, як виявилося, нечесних онлайн-продавців і втратили свої гроші. 

До прикладу, один із таких випадків стався з 50-річним жителем села Мирне. Чоловік в Інтернеті замовив добрива і заплатив за них понад мільйон гривень передоплати, але товару так і не отримав. Ще одна 34-річна жителька села Петрове замовила на одному з сайтів автомобіль з Європи та перерахувала на рахунок невідомої особи більше ста тисяч гривень передоплати. Годі й казати, що замовленого транспорту ошукана жінка так і не дочекалася. 

За усіма зареєстрованими фактами правоохоронці розпочали провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та проводять заходи, спрямовані на встановлення правопорушників і притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

«Винахідливість зловмисників стосовно того, як позбавити людину її грошей, не знає меж, - наголошує т.в.о. начальника Одеського районного управління поліції №2 Вадим Кулібаба. – Тому, вибираючи товар в Інтернеті, купуйте його у перевірених продавців і розраховуйтеся тільки після отримання та перевірки. Ці умови можна обговорити з продавцем перед покупкою. Будьте пильними і бережіть своє майно». 

Одеське районне управління поліції № 2

Другие новости