ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Одещини змагалися у функціональному багатоборстві

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Одещини змагалися у функціональному багатоборстві

Боротьба за титул «Найбільш фізично підготовленої команди ГУНП в Одеській області» відбулася сьогодні, 6 серпня, на базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Неймовірні спортивні пристрасті та дух боротьби на стадіоні вирували кілька годин. Усі правоохоронці відчайдушно йшли до перемоги, демонструючи під час виконання вправ неперевершену спритність, швидкість, силу та витривалість.

Втім, як би всім не хотілося піднятися на п’єдестал переможців, призові місця дісталися лише трьом найкращим із кращих команд. Перше місце здобула збірна батальйону поліції особливого призначення, за ним – Березівського і Подільського територіальних підрозділів поліції відповідно.

Поліцейські Одещини змагалися у функціональному багатоборстві

Визначив суддя у змаганнях також кращих спортсменів в особистих заліках. Серед поліцейських – це Євген Танурков (І місце) та Микита Деордіца (ІІ місце) із батальйону поліції особливого призначення, а також Микита Шарапов (ІІІ місце) із Одеського районного управління поліції № 1. Серед поліціянток найвправнішими у функціональному багатоборстві стали Марія Білоус (І місце) із Березівського районного відділу поліції, Вікторія Заволотіна (ІІ місце) з Одеського районного управління поліції № 1 та Катерина Синенко (ІІІ місце) із батальйону поліції особливого призначення.

Переможці та призери були заохочені кубками й медалями. Нагороджували спортсменів заступниця начальника відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Ольга Корженко, інспектор ВПН УКЗ Сергій Гуменюк та заступник голови ФСТ «Динамо» України Павло Рощін.

За професійне суддівство кубок вручили й тренеру збірної команди поліції Одещини Сергію Гуменюку.

Ці змагання були своєрідним тренуванням перед чемпіонатом Національної поліції України з функціонального багатоборства, кажуть поліцейські. Проводитимуться вони у жовтні в Одесі. Тож чекаємо у себе збірні команди поліцейських з усієї України, буде цікаво.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости