ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські притягують до кримінальної відповідальності жінку, чоловіка та підлітка, які скоїли в Одесі майнові злочини

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські притягують до кримінальної відповідальності жінку, чоловіка та підлітка, які скоїли в Одесі майнові злочини

Дії викритих правопорушників кваліфіковані за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

25-річна жителька Березівської територіальної громади обікрала юних вихованців одеської хореографічної школи, коли ті перебували на заняттях. Зловмисниця увійшла до роздягальні, знайшла пару підходящого зимового взуття, в яке відразу перевзулася, прихопила кілька рюкзаків й мобільний телефон і пішла собі. Поліцейські вилучили у жінки не все: смартфон вона встигла продати.

23-річний одесит із подвір’я служби прокату товарів для спорту та відпочинку непомітно викрав електросамокат та сховав його у себе вдома. Чуже майно у нього вилучили та повернули власнику.

Ще один містянин – 16-річний юнак – непомітно дістав із рюкзака одесита, який прогулювався Старобазарним сквером, мобільний телефон. Зараз правоохоронці встановлюють місце знаходження ґаджета, який неповнолітній продав з рук.

Як повідомив начальник сектору дізнання відділу поліції №2 Одеського районного управління поліції №1 Олександр Тарарака, усім правопорушникам повідомили про підозру в крадіжках. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Одеське районне управління поліції № 1

Другие новости