ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські радять громадянам дотримуватись культури спілкування в соціальних мережах

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські радять громадянам дотримуватись культури спілкування в соціальних мережах

Необдумане поширення контенту може викликати суспільний резонанс. Так сталося з відеосюжетом, який в Інстаграмі оприлюднили молоді подільчани.

Відзняте у лютому відео, на якому роздягненого хлопця під оплески та сміх присутніх глядачів поливають червоною рідиною та посипають борошном, поліцейські виявили в ході моніторингу Інтернет-мережі. Щоб виключити імовірність правопорушення, керівництво Подільського відділу поліції прийняло рішення провести перевірку за цим фактом.

«В ході перевірки ми встановили громадян, які брали участь у зйомках відеоролика. Усі вони – повнолітні жителі Подільська. «Головний герой» запевнив, що протиправних дій відносно нього не вчинялося. За словами хлопця, він добровільно погодився на подібну розвагу, її відеофіксацію та подальше оприлюднення контенту у соціальних мережах. Більше того, зі слів юнака, за участь у зйомці він отримав гроші», - прокоментував подію начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко.

Поліцейські радять дотримуватися культури спілкування в соціальних мережах, бути стриманими та тактовними у своїх висловлюваннях, не допускати ненормативної лексики, коментарів, фото чи відео, що можуть образити інших людей, зачепити їхню гідність чи порушити права. А ще - не забувати, що будь-яка опублікована вами інформація стає доступною для перегляду не тільки дорослими користувачами, а й дітьми. І не варто давати їм негативні приклади для наслідування, які у подальшому можуть обернутися вже на такими «веселими», як у згаданому нами відео, витівками, а реальною проблемою у вигляді булінгу.   

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости