ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські розслідують обставини травмування двох жителів Суворовського району Одеси

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські розслідують обставини травмування двох жителів Суворовського району Одеси

За даним фактом розпочаті два провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України.

Попередньо встановлено, що між 39-річним чоловіком та 21-річною дівчиною, які проживають по сусідству у приватному секторі, близько третьої години ночі стався конфлікт через те, що остання нібито в компанії друзів занадто гучно увімкнула музику вдома. Обурений цим чоловік кілька разів навідався до сусідки з проханням припинити галас, але у відповідь отримував лише образи. Розгніваний таким ставленням він повернувся до сусідського двору з травматичним пістолетом. Побачивши зброю, вся компанія дружньо кинулися відбирати її. Зав’язалася сутичка, в ході якої пролунав вистріл, куля поцілила в ногу дівчині. Для власника ж травмата штовханина з молоддю закінчилася саднами.

Обох постраждалих оглянули лікарі, зараз вони вже вдома. І чоловік, і дівчина звернулися із заявами до поліції. За фактом нанесення людям легких тілесних ушкоджень у Хаджибеївському ВП дізнавачі розпочали досудове розслідування. В його рамках призначено низку експертиз. Триває слідство.

Разом з тим поліцейські завважують, що конфліктних ситуацій у зв’язку з порушенням так званого «закону тиші» чимало, а тому наголошують громадянам, що відповідно до діючого законодавства в робочі дні заборонено порушувати тишу з 10-ї години вечора до 8-ї ранку, а в вихідні та святкові дні – цілодобово. Якщо ці правила порушуються, перш за все, слід спробувати мирним способом врегулювати ситуацію, зробивши порушнику зауваження. Якщо це не діє – викликайте поліцію. Відповідно до ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення до порушників громадського порядку будуть застосовані штрафні санкції.

https://www.youtube.com/watch?v=dzQcy8lXoag

Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Более 3 миллиардов гривен убытков: разоблачены хакеры, годами шантажировавшие ведущие мировые компании

Для осуществления хакерских атак члены группировки использовали собственные разработки вредоносного программного обеспечения, включая несколько видов вирусов-шифровальщиков