ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські закликають батьків не втягувати дітей у чвари після розлучення

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські закликають батьків не втягувати дітей у чвари після розлучення

Досить часто правоохоронцям доводиться врегульовувати конфлікти між сімейними парами, які розірвали стосунки, і, не бажаючи доходити згоди у визначенні порядку участі у вихованні своїх дітей, завдають їм психологічної травми, що неприпустимо.

Після розлучення діти за усною домовленістю або за рішенням суду проживають з одним із батьків, але при цьому другий з батьків має повне право брати участь у їх вихованні. Деякі дорослі розуміють це тільки як матеріальне утримання, однак виховання включає в себе ще й спілкування, спільне проведення часу, відвідування культурно-масових заходів тощо.

«Ми мали справу з жінками, які навіть за наявності рішення офіційних органів про час, призначений для спілкування батька з дитиною, всіма способами перешкоджали цьому. В одній  родині конфлікти колишнього подружжя супроводжувалися особистими скандалами, а  в іншій - дитина стала їх безпосереднім учасником. Мати не давала колишньому чоловікові можливості бачитися з дочкою. А той під час побачень розповідав шестирічній дитині про погане, на його думку, моральне обличчя матері, використовуючи непристойні вирази. За неприпустиму поведінку на громадянина було складено адміністративний протокол за ч.1 ч.173-2 КУпАП», - розповів начальник Подільського відділу поліції Олександр Ноздратенко.

Поліцейські радять дорослим не конкурувати один з одним у боротьбі за любов малечі. Колишніх батьків не може і не повинно бути. Пам'ятайте про інтереси дітей. Не забороняйте один одному бачитися з ними і не втягуйте їх у свої конфлікти. Спілкування батьків з дітьми дуже важливе для обох сторін.

У разі, якщо ви не в змозі вирішити проблему самостійно, звертайтеся по допомогу  в поліцію, соціальні служби, до суду.

Подільський відділ поліції в Одеській області

Другие новости