ПоддержатьУкраїнська

Поліція продовжує розслідування пожежі в одеському дитячому таборі «Вікторія»

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція продовжує розслідування пожежі в одеському дитячому таборі «Вікторія»

Вже доведена причетність до трагедії п’яти службових осіб. Одну з них засуджено, обвинувальні акти відносно ще чотирьох знаходяться на розгляді суду. Наразі всебічне вивчення обставин події триває. Призначено комплексну судову пожежно-технічну, будівельно-технічну, електричну експертизи.

Нагадаємо: масштабна пожежа в дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Вікторія», яка забрала життя трьох дітей, сталася у 2017 році.

За цим фактом було розпочато відразу кілька кримінальних проваджень, розслідуванням яких займалися слідчі обласної поліції та прокуратури.

У 2018 році правоохоронці скерували до суду обвинувальні акти відносно п’ятьох фігурантів.

На теперішній час на розгляді суду знаходяться матеріали за обвинуваченням директора комплексу у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 ККУ), а також екс-посадовиці Одеської міської ради та  двох працівників ДСНС, які обвинувачуються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 ККУ).

Ще одну обвинувачену - виховательку табору - суд вже визнав винною у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей (ч. 2 ст. 137 ККУ) та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки з випробувальним терміном два роки.

Наразі поліцейські продовжують вивчати причини та обставини пожежі. З цією метою призначено комплексну пожежно-технічну, будівельно-технічну, електричну експертизу, виконання якої доручено фахівцям Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости