ПоддержатьУкраїнська

Поліція застерігає: в умовах карантину активізувались мисливці за чужим майном

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція застерігає: в умовах карантину активізувались мисливці за чужим майном

Під прицілом – літні люди. До їхніх осель зловмисники проникають під приводом соціальних працівників, які принесли «грошову допомогу від держави».

Два таких випадки вже зареєстровані у Київському районі Одеси. 87-річна жінка впустила до квартири незнайомця, який представився працівником соціальної служби та навіть дав жінці «допомогу» - дві купюри номіналом по 500 гривень, які виявилися сувенірними. Коли господиня втратила пильність, непроханий гість відштовхнув її і забрав усі заощадження. Жертвою іншого зловмисника став 65-річний одесит. У нього «соціальний працівник» відібрав майже дві тисячі гривень.

За обома цими фактами поліцейські  розпочали кримінальні провадження за ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі вживаються заходи по встановленню та затриманню  правопорушників.

Їх прикмети:

1. На вигляд 22-27 років, зріст 180-185 см, волосся коротке темне, продовгувате обличчя, був одягнений у спортивний костюм чорного кольору.

2. На вигляд 25-27 років, зріст 170 см, кавказької зовнішності, волосся коротке темне, був одягнений у куртку та штани чорного кольору.

Просимо усіх, хто володіє інформацією, яка допоможе розкриттю злочинів та притягненню винних до відповідальності, зателефонувати на спецлінію «102».

Шановні громадяни! Нагадуємо: вберегтися від протиправних зазіхань допоможе пильність та обережність. Не відчиняйте двері незнайомцям. Переконайтеся, що вони – дійсно працівники тієї чи іншої служби. Якщо ж невідомі візитери здаються підозрілими, відмовляються назватися, пред’явити документи, надати контакти організації, яку нібито представляють, не впускайте їх до своєї оселі, а відразу ж телефонуйте до поліції. А ще – подбайте про безпеку свої літніх родичів, обов’язково роз’яснивши їм порядок реагування на неочікуваних гостей.

Київський відділ поліції в м. Одесі

Другие новости