ПоддержатьУкраїнська

Понад 17 млн грн збитків через незаконну порубку лісу на Волині - двоє працівників лісомисливського господарства підозрюються у службовій недбалості

StopCor
StopCor

StopCor

Понад 17 млн грн збитків через незаконну порубку лісу на Волині - двоє працівників лісомисливського господарства підозрюються у службовій недбалості

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступнику начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також колишньому головному спеціалісту лісового відділу цього господарства у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки ( ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці незаконно виписали та видали лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на території загальнозоологічного заказника місцевого значення «Осівський» та «Озерянський» ДП «Турійське лісове господарство» з порушенням основних вимог природоохоронного законодавства, що призвело до незаконної рубки дерев різних порід та завдало державі збитків на загальну суму 17 млн 611 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області,  оперативний супровід - УСР у Волинській області.

Другие новости