ПоддержатьУкраїнська

Поповнення арсеналу ЗСУ дронами та ПТРК відбудеться цілком таємно

StopCor
StopCor

StopCor

Поповнення арсеналу ЗСУ дронами та ПТРК відбудеться цілком таємно

У Генштабі ЗСУ попередили, що інформація про постачання зброї українським бійцям буде засекречена. Зокрема, те, скільки одиниць дронів та ПТРК буде поставлено на потреби армії, та коли ці поставки відбудуться.

Новину повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

У Генштабі заявили, що цільова оборонна програма розвитку озброєння та військової техніки ЗСУ має гриф "Цілком таємно". Це означає, що інформацію про отримання українськими військовими нових протитанкових ракетних комплексів (ПТРК), а також безпілотних літальних апаратів не розголошуватимуть.

Нагадаємо, раніше журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у соцмережі зазначив, що Генштаб додав до списку потреб ЗСУ 800 сучасних протитанкових ракетних комплексів типу Стугна та Корсар, декілька тисяч керованих ракет та півтисячі безпілотників. Він також наголосив, що це озброєння найближчим часом отримають українські вояки.

Тим часом у військовому відомстві наголосили, що це питання також відноситься до державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки ЗСУ, тому підтвердити чи спростувати цю інформацію у Генштабі не можуть.

"Інформація, що міститься в зазначеній постанові, має гриф обмеженого доступу "Цілком таємно", – наголосили у Генштабі.

Варто зазначити, що дану програму Кабмін затвердив постановою від 30 березня 2016 року №284-6. До слова, 17 січня поточного року РНБОУ затвердила державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки.

Другие новости