ПоддержатьУкраїнська

Посадових осіб Держпродспоживслужби викрито під час одержання неправомірної вигоди

StopCor
StopCor

StopCor

Посадових осіб Держпродспоживслужби викрито під час одержання неправомірної вигоди

За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №1 слідчими Нацполіції спільно з Управлінням стратегічних розслідувань 3 березня 2020 року під час одержання неправомірної вигоди викрито посадових осіб Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Донецькій області. Їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

За версією слідства, начальник управління разом із головним спеціалістом ймовірно вимагали і отримали від підприємця м. Маріуполя хабар. За 1 тис доларів США посадовці пообіцяли прискорити надання карантинних сертифікатів на партію зерна кількістю 300 тонн без проведення обов’язкового відбору продукції для проведення експертних досліджень.

На теперішній час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. По їх завершенню вирішуватиметься питання про їх затримання, повідомлення про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посад.Прес-служба прокуратури Донецької області

Другие новости