ПоддержатьУкраїнська

Посадовців "Київпастрансу" підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовців 'Київпастрансу' підозрюють у розкраданні бюджетних коштів

Комунальне підприємство "Київпастранс" перерахували 200 млн гривень бюджетних коштів на рахунки чотирьох фіктивних фірм.

За даними слідства, в 2017-2018 роках комунальне підприємство замовило товари та послуги у чотирьох фіктивних фірм - "Мегабуд Альянс", "Лад-Екостандарт", "Делонс" і "Торгова Компанія Техатон МАЗ". Загалом на рахунки цих компаній було перераховано 202 млн гривень, передає "112.ua" посилаючись на "Наші гроші".

"Мегабуд Альянс" отримав від комунальників 57,46 млн грн. Зокрема, за ремонт станцій ліній швидкісного трамвая і автобусного парку №5 по вул. Туполєва, 21.

"Лад-Екостандарт" отримав від "Київпастрансу" 16,6 млн грн за ремонт автобусних парків. Також повідомляється, що в 2018 у фірми "Делонс" було замовлено ремонт і технічне обслуговування дорожньої інфраструктури станцій Борщагівської лінії швидкісного трамваю та закріплених за станціями територій. Ця фірма отримала 12,86 млн грн.

Крім того, в 2017-2018 роках "Київпастранс" замовив у компанії "Торгова Компанія Техатон МАЗ" деталі і запчастини для автобусного парку та трамваю на загальну суму 115,2 млн грн.

В матеріалах кримінальної справи також фігурує компанія "Геотан".

За даними журналістів, "Торгову Компанію Техатон МАЗ" пов'язують з екс-директором "Київпастрансу" Сергіэм Майзелем, який також очолював Департамент транспортної інфраструктури КМДА. З серпня 2016 року на чолі компанії знаходиться Дмитро Левченко, який змінив Майзеля.

Другие новости