ПоддержатьУкраїнська

Посадовцю на Харківщині, чиї дії призвели до смерті підлітка, повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовцю на Харківщині, чиї дії призвели до смерті підлітка, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури Харківської області начальниці дільниці комунального підприємства повідомлено про підозру у вбивстві неповнолітнього через необережність та підбурюванні співучасника до порушення під час будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації споруд, особою, яка зобов’язана дотримуватись таких правил підприємства (ч. 1 ст. 119, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 275 КК України).

За даними слідства, начальниця дільниці комунального підприємства з обслуговування житлового містечка модульного типу надала вказівку працівникам товариства з обмеженою відповідальністю, які виконували роботи з будівництва спортивного майданчика, не закріплювати на ґрунті ворота для міні-футболу. У подальшому, влітку 2016 року підозрювана надала вказівку підлеглим працівникам комунального підприємства, які проводили роботи з ремонту спортивного майданчика, занести ворота на його територію та також не закріплювати їх на ґрунті, через що металева конструкція часто переверталась верхньою балкою донизу.

Внаслідок недбалого ставлення до організації використання спортивного майданчика під час гри у футбол загинув підліток.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше було повідомлено про підозру депутату Харківської міської ради VII скликання, який є директором комунального підприємства, у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Крім того, до Комінтернівського районного суду м. Харкова для розгляду по суті направлено обвинувальний акт стосовно директора товариства, яке виступало виконавцем будівельних робіт, за фактом порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель підлітка (ч. 2 ст. 275 КК України).

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Другие новости