ПоддержатьУкраїнська

Посадову особу медзакладу на Харківщині судитимуть за заволодіння коштами, призначеними для виплати заробітної плати

StopCor
StopCor

StopCor

Посадову особу медзакладу на Харківщині судитимуть за заволодіння коштами, призначеними для виплати заробітної плати

Прокуратура Харківської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи одного з медичних закладів Нововодолазького району за фактом розтрати та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, з січня 2018 року по січень 2019 року посадова особа медичного закладу завищувала заробітні плати собі та іншим працівникам, вносячи недостовірні дані у відомості про їх нарахування. Різницю між коштами «на паперах» та отриманими працівниками клала собі у «кишеню». Таким чином вона заволоділа бюджетними коштами, що були виділені для виплати заробітної плати та преміювання лікарів і медичного персоналу, а також здійснила їх розтрату.

Цими діями місцевій громаді спричинено збитки на суму понад 680 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Другие новости