ПоддержатьУкраїнська

Повідомлено про підозру бізнесмену, який знищив заставне майно банку, щоб не повертати 150 млн грн кредиту

StopCor
StopCor

StopCor

Повідомлено про підозру бізнесмену, який знищив заставне майно банку,  щоб не повертати 150 млн грн кредиту

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 5 повідомлено про підозру керівнику приватної компанії за фактом знищення заставного майна банку (ч. 1 ст. 388 КК України).

За даними слідства, очолюване підозрюваним підприємство виступило поручителем за кредитними договорами групи компаній, які отримали кредитні кошти в одній з банківських установ м. Києва на загальну суму понад 150 млн грн. З метою забезпечення виконання зобов’язань перед банком, вказане підприємство передало в іпотеку нежитлові приміщенні, які розташовані у Солом’янському районі м. Києва загальною площею 7 тис кв м. У подальшому у керівника підприємства виник умисел, спрямований на знищення майна, переданого в іпотеку, з метою звільнення земельної ділянки для подальшого будівництва на ній елітного житлового комплексу. Знаючи про заборону відчуження та знищення заставного майна, керівник підприємства організував його знищення, після чого звернувся до КМДА щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва житлового комплексу.

Внаслідок вказаних дій банківська установа втратила можливість відшкодувати заборгованість за кредитними договорами на вказану суму.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты