ПоддержатьУкраїнська

Повідомлено про підозру учаснику незаконного збройного формування РФ «Армія Південного Сходу», що діяло на Луганщині

StopCor
StopCor

StopCor

Повідомлено про підозру учаснику незаконного збройного формування РФ «Армія Південного Сходу», що діяло на Луганщині

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури громадянину України повідомлено про підозру за фактом участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 260 КК України).

За даними слідства, у квітні 2014 року мешканець міста Сєвєродонецька приєднався до проросійського громадського руху та одного з контрольованих РФ іррегулярних незаконних збройних формувань, учасники якого озброєні несли службу в приміщеннях та на території Управління Служби безпеки України в Луганській області. Пізніше підозрюваний продовжив участь у діяльності проросійського озброєного формування – так званої «Армії Південного Сходу», що діяло у 2014 році на території Луганської області. У складі незаконного збройного формування чоловік чергував на одному з блокпостів на виїзді та в’їзді до міста Сєвєродонецька. Він перевіряв у громадян документи, проводив огляд транспортних засобів та особистих речей.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Луганській області.Пресслужба Луганської обласної прокуратури

Другие новости