ПоддержатьУкраїнська

Позбавлення права власності на землю та будинок в Одесі вартістю 12 млн грн - держреєстратору повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Позбавлення права власності на землю та будинок в Одесі вартістю 12 млн грн -  держреєстратору повідомлено про  підозру

За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору у несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 362 КК України).

За даними слідства, держреєстратор у 2019 році незаконно змінив інформацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Своїми діями він позбавив права власності громадянина на земельну ділянку площею 0.13 га та житловий будинок площею 430 м кв на Великому Фонтані в Одесі, вартістю майже 12 млн грн. Після чого вніс запис про право власності на землю та будинок за іншим власником.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Одеської обласної прокуратури

Другие новости