ПоддержатьУкраїнська

Працевлаштування з підробленим дипломом - ДБР повідомило про підозру ексоперуповноваженому Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

Працевлаштування з підробленим дипломом - ДБР повідомило про підозру ексоперуповноваженому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому оперуповноваженому Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції України у місті Києві. Правоохоронець підозрюється у пособництві підроблення офіційного документу та використанні завідомо підробленого документа (ч. 5 ст. 27, ч. 1 та ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, підозрюваний надав третій особі свої анкетні дані з метою виготовлення підробленого диплома про отримання вищої освіти та додатку до нього в одному із вищих навчальних закладів міста Києва. Надалі підозрюваний використав отриманий диплом під час працевлаштування до лав Національної поліції України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід - Київське обласне управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

Другие новости