ПоддержатьУкраїнська

Працівники сервісних центрів МВС дають відповіді на найпоширеніші запитання громадян стосовно своїх послуг

StopCor
StopCor

StopCor

Працівники сервісних центрів МВС дають відповіді на найпоширеніші запитання громадян стосовно своїх послуг

Найчастіше люди цікавляться тим, як отримати послугу в сервісних центрах у найкоротший термін, як отримати довідку про несудимість та як швидко вона буде готова, що робити, коли закінчується строк дії посвідчення водія, виданого на 2 роки, чи можна забрати посвідчення водія замість іншої особи та що робити власнику, якщо на його транспортний засіб накладено арешт. Відповіді по черзі:

1. Як у найкоротший термін отримати послугу в сервісних центрах МВС в Одеській області?

Надання послуг здійснюється тільки за попереднім особистим записом, який можливий на 2 тижні вперед:

-запис громадян в електронну чергу до територіальних сервісних центрів МВС № 5141 та № 5152 м. Одеси проводиться через функціонал на сайті ГСЦ МВС

https://equeue.hsc.gov.ua/#/login

-у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис громадян для обслуговування в територіальних сервісних центрах МВС №5142, №5153, №5154 м. Одеса, №5143, м. Білгород-Дністровський, №5144 м. Ізмаїл, №5145 м. Арциз, №5146 м. Роздільна, ТСЦ №5147 смт Доброслав, №5148 м. Березівка, №5149 м. Подільськ, №5150 м. Чорноморськ, №5151 м. Болград проводиться за номерами телефонів регіонального сервісного центру ГСЦ  МВС в Одеській області (048) 753 18 94 та (048) 753 18 87.

2. Як отримати довідку про несудимість та як швидко вона буде  готова?

Її можна замовити у декілька способів, звернувшись безпосередньо до будь-якого сервісного центру МВС, чи замовити її онлайн через сайт МВС або Головного сервісного центру МВС за допомогою КЕП чи Bank ID. Перевірка та формування довідки про відсутність судимості здійснюють працівники Департаменту інформатизації МВС. Максимальний термін видачі довідки — ЗО календарних днів із дня надходження запиту, але зазвичай вона готова раніше.

3. Що робити, коли закінчується строк дії посвідчення водія, виданого на 2 роки?  

Якщо сьогодні останній день дії посвідчення, то вже завтра його можна обміняти у будь-якому з центрів за двох умов: цей день є робочим у сервісному центрі і особа протягом двох років з дня видачі їй посвідчення водія вчинила не більше двох адміністративних порушень ПДР. Обміняти посвідчення можна і за допомогою «Електронного кабінету водія» на сайті Головного сервісного центру МВС та забрати його у тому сервісному центрі, який вказували при заповнені заявки».

4. Чи можна забрати посвідчення водія замість іншої особи?

Не можна. Документ отримує тільки замовник під особистий підпис.

5. Що робити власнику, якщо на його транспортний засіб накладено арешт?

Спочатку сплатити штраф, підтвердження сплати надіслати до виконавчої служби. Далі до сервісного центру МВС надійде постанова про зняття арешту і лише після цього можна перереєструвати транспортний засіб.

Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській області

Другие новости

'Доверенные' швеи и партия 'Евросолидарность': тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

"Доверенные" швеи и партия "Евросолидарность": тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

Кто стоит за предприятием, которое шило зимние куртки для национальной команды по лыжному спорту страны-агрессора, и при чем здесь итальянский бизнесмен и местная депутат?