ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці проводять обшуки в рамках кримінального провадження щодо фінансування тероризму

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці проводять обшуки в рамках кримінального провадження щодо фінансування тероризму

28 квітня 2020 року прокурори Офісу Генерального прокурора спільно з прокурорами Дніпропетровської та Кіровоградської регіональних прокуратур за оперативного супроводу СБУ та ДФС України проводять обшуки за місцем розташування об’єктів нелегального виробництва спиртової продукції в рамках кримінального провадження за фактом фінансування тероризму (ч. 3 ст. 258-5 КК України).

Зокрема, обшуки проведено в Київській та Рівненській областях за місцем розташування підприємств, які здійснюють незаконне виготовлення алкогольних напоїв у великих промислових масштабах та не сплачують податки до державного бюджету. Наразі виявлено бухгалтерську документацію, горілчану продукцію з підробленими акцизними марками та близько 100 тонн спиртової суміші.

За даними слідства, у подальшому ця продукція реалізовується на території України, у тому числі на тимчасово окупованих територіях, а отриманий прибуток використовується для фінансування терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», зокрема, через формально законні юридичні особи.

Частина співзасновників і фактичні бенефіціари цих підприємств - це особи, які перебувають в міжнародному розшуку, в тому числі за злочини, вчинені в період Революції Гідності, та переховуються від правоохоронних органів України на території терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», а також на території Російської Федерації. Деякі з них є «почесними громадянами та заступниками міністрів» терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

На даний час слідчі дії тривають, вживаються заходи щодо встановлення осіб, які сприяли вказаній протиправній діяльності.

Другие новости