ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за повідомленням одеситки про протиправні дії відносно її 3-річного сина

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за повідомленням одеситки про протиправні дії відносно її 3-річного сина

За словами жінки, сьогодні близько п’ятої години ранку, коли її не було вдома, у її квартиру нібито зайшов сусід, який міг вчинити відносно її маленького сина дії сексуального характеру. Як пояснила мати, хлопчика вона залишала на свою неповнолітню дочку, яка у цей час спала.

Чоловіка, про якого йшлося у зверненні, поліцейські  доставили до територіального відділення поліції. З ним проводяться невідкладні слідчі заходи. 

Хлопчика оглянув експерт, який не виявив на його тілі видимих тілесних ушкоджень. Зараз з дитиною продовжують працювати медики та ювенальні поліцейські.

Крім того, правоохоронці відвідали родину заявниці. З'ясувалося, що жінка та її чоловік ведуть асоціальний спосіб життя, а їхні шестеро дітей виховуються в жахливих антисанітарних умовах. На підставі цього службою у справах дітей прийнято рішення про вилучення їх у батьків.

Наразі поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. В його рамках призначено низку судово-медичних експертиз, за висновками яких можлива додаткова кваліфікація події. Слідство триває.

Одеське районне управління поліції № 1

Другие новости