ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці розслідують факт участі російських снайперів в обстрілах позицій ЗСУ на Луганщині

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці розслідують факт участі російських снайперів в обстрілах позицій ЗСУ на Луганщині

За процесуального керівництва управління щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області слідчим відділом 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях проводиться розслідування за фактом участі в обстрілах позицій Збройних Сил України снайперів спецпідрозділу ФСБ Російської Федерації.

Слідство отримало відеоматеріали, які підтверджують причетність до злочину групи снайперів центру спеціального призначення ФСБ РФ. Встановлюються повні анкетні дані громадян країни-агресора для їх ідентифікації та складання повідомлення про підозру, а також подальшого притягнення до відповідальності.

Наразі проводяться необхідні слідчі розшукові дії та судові експертизи, допитуються свідки.

У рамках кримінального провадження, зареєстрованого у лютому 2020 року, встановлюються обставини загибелі військовослужбовця ЗСУ та отримання вогнепального поранення ще одним українським військовим внаслідок обстрілу снайперською групою позицій Збройних Сил України у районі населеного пункту Новотошківське Попаснянського району Луганської області.

Другие новости