ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці у ході слідчого експерименту відтворили момент нападу на журналіста "СтопКору" у Гатному

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці у ході слідчого експерименту відтворили момент нападу на журналіста 'СтопКору' у Гатному

У селищі Гатне Київської області правоохоронці Києво-Святошинського ВП ГУНП України у ході слідчого експерименту відтворили події 12 вересня 2017 року та момент нападу на журналіста "Стоп корупції" Антона Клітного з боку працівника відділу продажів ЖК "Family". Подробиці повідомив сам представник проекту.

Правоохоронці у ході слідчого експерименту відтворили момент нападу на журналіста ''СтопКору'' у Гатному

"За словами слідчого, наразі всі необхідні докази зібрані, а слідчі дії проведені. Потрібно лише знайти нападника та вручити підозру, а після цього одразу в суд. Уже протягом двох тижнів оперативні підрозділи поліції проводять активні дії щодо пошуку нападника", – розповів журналіст "Стоп корупції" Антон Клітний.

Нагадаємо, раніше справу про напад на журналіста "СтопКору" Антона Клітного під час акції проти будівництва у Гатному на Київщині перекваліфікували зі ст. 125 "нанесення легких тілесних ушкоджень" на ч. 2 ст. 345-1 – завдання побоїв журналісту. Про це "СтопКору" стало відомо з постанови слідчого відділення Києво-Святошинського ВП ГУ НП України.

"Раніше нападнику за його злочинні дії загрожував лише штраф, після перекваліфікації статті йому світить позбавлення волі строком до 5 років", – розповіли юристи "Стоп корупції".

Команда "Стоп корупції" зверталась до користувачів мережі Інтернет з проханням про допомогу у встановленні особи чоловіка, який напав на журналістів проекту під час мирної акції протесту проти незаконного будівництва у Гатному на Київщині.

"Серед білого дня цей молодик напав на наших колег, побив активіста проекту Антона Клітного. Після чого стопкорівець потрапив до лікарні та переніс операцію на нирках. Ми закликаємо усіх небайдужих відгукнутися на наш заклик та допомогти ідентифікувати особу зловмисника", – закликали активісти "Стоп корупції".

Зауважимо, у вересні цього року активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою до поліції через нанесення тілесних ушкоджень з боку групи осіб під час проведення мирної акції біля незаконного будівництва у селі Гатне на Київщині. Представники проекту отримали численні забої та садна. Молодики повалили намет проекту та розбили мобільний телефон одного з активістів.

"Ми написали заяву про нанесення тілесних ушкоджень та завдання матеріальної шкоди. Активіста проекту Антона Клітного забрала швидка. Медики зможуть встановити ступінь тяжкості нанесених побоїв", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, вранці 12 вересня на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб під час мирної акції проти незаконного будівництва у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Молодики накинулись на представників проекту, застосували грубу фізичну силу, повалили та розгромили брендований намет. Інцидент стався біля відділу продажів ЖК Family у селі Гатне.

Другие новости