ПоддержатьУкраїнська

Прикордонника викрито під час одержання 2100 євро хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Прикордонника викрито під час одержання 2100 євро хабара

За процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону повідомлено про підозру інспектору одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, старший сержант одержав через свого співслужбовця 2100 євро хабара за сприяння мешканцям прикордонних районів у безперешкодному переміщенні через державний кордон України поза митним та прикордонним контролем тютюнових виробів до Румунії, а також невжиття передбачених законом заходів щодо припинення такої діяльності.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване у м. Хмельницький, оперативний супровід – Головне управління військової контррозвідки департаменту контррозвідки СБУ у взаємодії з відділом внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону Управління ВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України.

Другие новости