ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура домоглася повернення у власність держави земельних ділянок водного фонду вартістю 627 млн грн на Запоріжжі

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура домоглася повернення у власність держави земельних ділянок водного фонду вартістю 627 млн грн на Запоріжжі

За результатами повторного перегляду справи Північним апеляційним господарським судом в повному обсязі задоволено позовну заяву Енергодарської місцевої прокуратури Запорізької області. Визнано незаконними та скасовано розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації, а також недійсними додаткові угоди, зобов’язано орендаря повернути державі земельні ділянки водного фонду загальною площею 1 638 га вартістю 627 млн грн.

Підставою для звернення до суду стало виявлення факту укладення додаткових угод про поновлення договорів оренди земельних ділянок водного фонду з істотними порушеннями земельного та водного законодавства України. Це дало можливість орендарю користуватися рибогосподарськими технологічними водоймами на умовах оренди лише земельних ділянок без укладення договорів оренди водного дзеркала, а також водосховищем комплексного призначення - Білозерським лиманом, який взагалі не може передаватися в оренду.

Окрім того, поновлення договорів оренди землі відбулось з порушенням встановленого порядку та після піврічної несплати орендної плати за користування земельними ділянками.Прес-служба прокуратури Запорізької області

Другие новости