ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура повернула громаді Києва приміщення вартістю 11 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура повернула громаді Києва приміщення вартістю 11 млн грн

Київська місцева прокуратура № 9 у судовому порядку домоглася повернення територіальній громаді з незаконного володіння фізичної особи нежитлових приміщень загальною площею понад 300 кв м та вартістю майже 11 млн грн.

Встановлено, що право власності на комунальні приміщення по вул. Андрія Головка у Солом’янському районі м. Києва, в яких розміщуються «Центр невідкладної пульмонології» та громадська організація, незаконно перейшло до приватної особи на підставі неіснуючого рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька.

Зважаючи на те, що відчуження комунального майна відбулося з грубим порушенням законодавства та всупереч інтересам столичної громади, місцева прокуратура заявила позов до суду про витребування об’єкту нерухомості з незаконного володіння, який судом задоволено у повному обсязі.

Крім того, оборудки з комунальною нерухомістю розслідуються в рамках кримінального провадження за фактом шахрайства (ст. 190 КК України), процесуальне керівництво у якому здійснює Київська місцева прокуратура № 9.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Другие новости