ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура повідомила 5 особам про за фактом постачання в Україну прекурсорів та психотропних речовин

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура повідомила 5 особам про за фактом постачання в Україну прекурсорів та психотропних речовин

Прокуратура Рівненської області повідомила про підозру 5 ймовірним учасникам організованої злочинної групи за фактами контрабанди прекурсорів, а також їх незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання та перевезення (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, яке здійснює Служба безпеки України в Рівненській област, у квітні 2019 року житель Рівненської області створив та очолив злочинну групу, до якої залучив ще 4 учасників. За версією слідства, троє із зазначених осіб здійснювали на території Республіки Польща закупівлю в аптеках псевдоефедриновмісних пігулок «Cirrus» та в подальшому транспортними засобами переміщували їх через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з передачею в обумовлене місце для використання у виготовленні психотропної речовини «метамфетаміну».

В ході проведених санкціонованих обшуків за місцем проживання зазначених осіб виявили та вилучили обладнання для переробки зазначених прекурсорів та виготовлення психотропної речовини «метамфетаміну».

Наразі у кримінальному провадженні продовжуються слідчі дії, спрямовані на повне та всебічне з’ясування всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень. Прес-служба прокуратури Рівненської області

Другие новости