ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура повідомила про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура повідомила про підозру у розтраті майна в особливо великих розмірах виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці

Прокуратура Житомирської області повідомила про підозру голові комісії з реорганізації Житомирської митниці ДФС у розтраті майна в особливо великих розмірах.

За даними слідства, вказана особа, виконуючи обов’язки начальника Житомирської митниці ДФС, ймовірно знаючи про фактичну відсутність авторського та технічного нагляду за виконанням будівельних робіт, підписала акти виконаних робіт за договором будівельного підряду службових модулів для спільного контролю в пункті пропуску. У подальшому були сплачені кошти за виконані роботи, які у повному обсязі не відповідають проектно - кошторисній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва. Це спричинило матеріальні збитки на суму понад 732 тис грн.

На даний час вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Слідство у кримінальному провадженні за ч.5 ст.191 КК України здійснює ДБР в м. Хмельницькому за оперативного супроводу СБУ в Житомирській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости