ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура вимагає скасувати рішення Затоківської селищної ради щодо незаконного відведення земель рекреаційного призначення

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура вимагає скасувати  рішення Затоківської селищної ради  щодо незаконного відведення земель рекреаційного призначення

Прокуратура Одеської області звернулася до Одеського окружного адміністративного суду з позовами про визнання протиправними та скасування рішень Затоківської селищної ради, якими надано дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність 44 земельних ділянок рекреаційного призначення загальною площею понад 4 гектари.

З’ясовано, що такі рішення селищної ради, прийняті на підставі незаконного та скасованого детального плану території та суперечать вимогам Водного та Земельного кодексів України. Фактично такими рішеннями орган місцевого самоврядування дозволив громадянам розміщення дачної забудови в межах пляжної зони.

Крім того, ці рішення передбачають відведення у власність земель для індивідуального дачного будівництва за рахунок території, на якій відповідно до Генерального плану селища, розташовані водні об`єкти та зелені насадження.

Прес-служба прокуратури Одеської області

Другие новости