ПоддержатьУкраїнська

Прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження за фактом екоциду

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратурою Івано-Франківської області розпочато кримінальне провадження за фактом екоциду

Прокуратурою Івано-Франківської області за матеріалами Управління СБУ в області розпочато кримінальне провадження за фактом екоциду (ст. 441 КК України).

За попередніми даними, незаконна порубка лісу могла призвести до значних паводків на території Івано-Франківської та інших областей. Їх виникнення ймовірно стало можливим внаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів по охороні навколишнього природного середовища посадовими особами.

Встановлено, що у червні 2020 року на території Прикарпаття внаслідок паводків загинуло 3 особи, підтоплено більше 10 тис житлових будинків, зруйновано 150 км доріг та 90 мостів, пошкоджено 586 доріг та 169 мостів, знищено 4146 м берегоукріплення.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Управління СБУ в області.

На даний час тривають першочергові слідчі дії.

Про хід його розслідування громадськість буде поінформовано додатково.

Довідково: За 5 місяців 2020 року за фактами порушень у сфері охорони природних ресурсів розпочато 94 кримінальні провадження, до суду скеровано 36 обвинувальних актів. Крім того, у кримінальних провадженнях указаної категорії заявлено позови про відшкодування збитків на загальну суму 5,1 млн грн.Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області

Другие новости