ПоддержатьУкраїнська

Прокурор Донецької області вручив підозру у тероризмі меру Торецька

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор Донецької області вручив підозру у тероризмі меру Торецька

Прокурор Донецької області Євген Бондаренко офіційно вручив меру міста Торецька (Дзержинська) Володимиру Сліпцову повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) тач.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) КК України.

Про це інформують у прес-служби прокуратури Донецької області.

Слідством встановлено, що мер Торецька пов'язаний з організацією та проведенням на території міста незаконного референдуму щодооголошення державної самостійності терористичної організації "ДНР".

Прокурор Донецької області вручив підозру у тероризмі меру Торецька

Підозрюваний посадовець 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку. Окрім мера та депутатів, участь у сесії брали представникитерористичної організації "ДНР", які закликали визнати псевдореспубліку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України.

"Місяць тому я зібрав представників правоохоронних органів Донеччини на оперативну нараду. Головною темою стала боротьба із сепаратизмом. Я доручив у найкоротші строки переглянути усі справи по цьому напрямку, створити необхідні робочі групи, вивчити їх стан та вислухати думку громадськості з цього приводу. Те, що ми зробили зараз – це реальні дії, направлені на боротьбу із сепаратизмом у найвищих ешелонах влади регіону. Це вказує на невідворотність покарання за вчинений злочин", - наголосив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Наразі прокуратура готує клопотання до суду про обрання посадовцю міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Кримінальне провадження перебуває у слідчих СБУ, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Донецької області.

Другие новости