ПоддержатьУкраїнська

Прокурор Херсонщини пообіцяв "СтопКору" взяти справу про захоплення «Каховка Протеїн Агро» під контроль

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор Херсонщини пообіцяв 'СтопКору' взяти справу про захоплення «Каховка Протеїн Агро» під контроль

Активісти «Стоп корупції» зустрілись зі прокурором Херсонської області Віталієм Тригубенком через справу про захоплення виробника сої у Новій Каховці «Каховка Протеїн Агро». Представники проекту добивались зустрічі із головним прокурором області протягом двох днів та провели серію акцій протесту під стінами відомства. За результатами зустрічі Тригубенко пообіцяв «СтопКору» взяти справу під особистий контроль.

Також було досягнуто домовленостей про те, що активісти проекту зустрінуться з очільником прокуратури регіону наступного четверга. До цього часу Віталій Тригубенко пообіцяв повністю розібратись у ситуації навколо підприємства», – розповіли у «Стоп корупції» про результати перемовин із головним прокурором Херсонської області.

Прокурор Херсонщини пообіцяв ''СтопКору'' взяти справу про захоплення «Каховка Протеїн Агро» під контроль

Додамо, що вранці активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами Господарського суду Херсонської області та закликали очільника суду Павла Пригузу служити закону, а не прокурору. Йдеться про імовірну причетність служителя Феміди до справи щодо захоплення підприємства з вирощування сої «Каховка Протеїн Агро». Служитель Феміди вийшов до мітингувальників та відкинув свою причетність до захоплення компанії, заангажованості у цій справі та рішення на догоду прокурора області.

Зазначимо, напередодні активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами прокуратури Херсонської області через захоплення на підприємстві «Каховка Протеїн Агро». Представники проекту хотіли поспілкуватись щодо ситуації із захопленням потужностей виробника сої із прокурором регіону, однак Віталія Тригубенка не було на робочому місці. За словами працівниці правоохоронного відомства, очільник перебував на робочому виїзді.

Прокурор Херсонщини пообіцяв ''СтопКору'' взяти справу про захоплення «Каховка Протеїн Агро» під контроль

«За інформацією інсайдерів, до блокування роботи підприємства призвела корупція. Зокрема, йдеться про втручання прокурора області Віталія Тригубенка та голови Господарського суду Херсонської області Павла Пригузи», – повідомляють активісти «Стоп корупції».

Додамо, що потужний комплекс «Каховка Протеїн Агро» входив до ТОП-10 українських підприємств з переробки сої. Стабільно сплачувались податки у бюджет та зарплатня співробітникам. Утім, вже кілька тижнів 150  працівників залишаються без роботи. Діяльність комплексу заблоковано невідомими зі зброєю.

Люди втомились від нескінченних розбірок навколо підприємства. У ЗМІ повідомлялось: за спробами захоплення підприємства стоять одіозні брати Сегалі – колишні власники підприємства, які кілька років переховувались за кордоном. Їх вважають винуватцями розкрадання банку «НАДРА».

Прокурор Херсонщини пообіцяв ''СтопКору'' взяти справу про захоплення «Каховка Протеїн Агро» під контроль

Суд 25.05.2018 виніс ухвалу про забезпечення позову: заборонив перешкоджати у користуванні майном комплексу законним власникам. Однак Новокаховський  відділ ДВС відмовився відкривати виконавче провадження, як того вимагав суд.

Другие новости