ПоддержатьУкраїнська

Розкрадання понад 10 млн грн вкладників – підозрюють експрацівницю банку

StopCor
StopCor

StopCor

Розкрадання понад 10 млн грн вкладників – підозрюють експрацівницю банку

Київською місцевою прокуратурою № 10 повідомлено про підозру ексспівробітниці регіонального відділення ПАТ «КБ «Хрещатик» за фактом підроблення чи використання підроблених документів, службового підроблення та заволодінням коштами вкладників шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, експрацівник банку, будучи відповідальною за оформлення договорів та вступивши у змову з іншими працівниками банку, надавала вкладникам завідомо підроблені документи, які нібито підтверджували передачу банку коштів за депозитними договорами. Отримані від клієнтів кошти підозрювана не обліковувала, а разом з іншими співучасниками використовувала на власний розсуд. Вказаними діями клієнтам банку заподіяно понад 10 млн грн збитків.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу. У межах слідства встановлюються інші співучасники злочину.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Другие новости