ПоддержатьУкраїнська

СБУ попередила багатомільйонні державні збитки через незаконне відчуження майна акціонерної компанії

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ попередила  багатомільйонні державні збитки через незаконне відчуження майна акціонерної компанії

Служба безпеки України в межах протидії корупції у сфері використання державного майна попередила нанесення державі збитків в особливо великих розмірах під час оборудки з нерухомістю столичного публічного товариства.

За даними слідства, у 2016 році голова правління публічного акціонерного товариства, 81% акцій якого належали Державній акціонерній компанії «Україна туристична», уклав з фірмою забудовником інвестиційний договір на реконструкцію столичного готельного комплексу та освоєння земельної ділянки площею 18 гектарів.

Через сформовану фіктивну заборгованість перед забудовником він збирався довести акціонерне товариство до банкрутства, а потім планував відчуження його майна оціночною вартістю майже 70 мільйонів гривень. За попередньою версією слідства, оборудка призвела б до значного зниження інвестиційної привабливості товариства і  до зниження його вартості під час приватизації.

За матеріалами СБУ Голосіївським районним судом м. Києва у межах відкритого кримінального провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України накладено арешт на майно Публічного акціонерного товариства для запобігання його подальшому незаконному відчуженню.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності всіх осіб,  причетних до оборудки.

Заходи із викриття протиправних дій проводились спільно зі слідчими столичної Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва.

Другие новости