ПоддержатьУкраїнська

СБУ викрила керівника військового шпиталю на вимаганні грошей з кандидата на службу

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ викрила керівника військового шпиталю на вимаганні грошей з кандидата на службу

Начальника військового шпиталю, який причетний до систематичного одержання хабарів, викрила у Донецькій області Служба безпеки України.

За попередньою версією слідства, посадовець вимагав гроші від кандидата на службу до однієї з військових частин, дислокованих в районі проведення операції Об'єднаних сил. За 1,5 тисячі американських доларів фігурант обіцяв хлопцю не перешкоджати в одержанні направлення на проходження служби за контрактом.

Оперативники спецслужби також задокументували факт вимагання начальником шпиталю 500 доларів США від свого підлеглого за нестворення штучних перешкод під час виконання службових обов'язків.

Гроші потерпілі мали передати через сержанта військового медзакладу.

Правоохоронці затримали посередника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини хабарів.

Наразі вирішується питання щодо затримання керівника шпиталю та повідомлення обом фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням) Кримінального кодексу України,

У межах відкритого кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших можливих фактів протиправної діяльності фігурантів.

Заходи проводились спільно з військовою контррозвідкою Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Другие новости