ПоддержатьУкраїнська

СБУ викрила на хабарі чиновника Рівненської міськради

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ викрила на хабарі чиновника Рівненської міськради

Служба безпеки України викрила на отриманні неправомірної вигоди керівника структурного підрозділу Управління архітектури та містобудування Рівненської міської ради.

За даними досудового слідства, начальник відділу генерального плану та розвитку міста вимагав від місцевого приватного підприємця $2,5 тисячі за реєстрацію проектної документації з реконструкції офісного приміщення. Зокрема, для безперешкодного вирішення питання посадовець обіцяв вплинути на своїх колег.

Затримали правопорушника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України поряд із Управлінням містобудування і архітектури після отримання заключної частини хабара – $1,1 тисячі.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Наразі тривають обшуки у Рівненській міській раді, Управлінні містобудування та архітектури, Управлінні архітектурно-будівельного контролю, проектній організації, а також за місцем проживання фігуранта справи.

Викриття корупційного правопорушення відбувалося під процесуальним керівництвом прокуратури м. Рівне.

Другие новости