ПоддержатьУкраїнська

Систематичне одержання неправомірної вигоди ­– ДБР викрило двох посадовців ДП «Березівське лісове господарство»

StopCor
StopCor

StopCor

Систематичне одержання неправомірної вигоди ­– ДБР викрило двох посадовців ДП «Березівське лісове господарство»

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, викрили двох посадовців Іванівського лісництва ДП «Березівське лісове господарство» у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За попередньою інформацією,  вказані посадовці лісового господарства систематично одержували неправомірну вигоду від громадян за видачу дозволів на порубку та вивезення різних видів ділової деревини під виглядом сухостою.

Слідчі ДБР задокументували декілька фактів одержання неправомірної вигоди посадовцями лісгоспу на загальну суму 36 600 гривень.

На теперішній час вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру, обрання стосовно останніх запобіжних заходів та тимчасового відсторонення від займаних посад.

У разі доведення вини посадовцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Одеська обласна прокуратура. Оперативний супровід - УСБУ в Одеській області.

Другие новости